Rodina ve hře II

Přijďte si se svými dětmi zahrát a v pokračování našeho úspěšného workshopu posílit rovnocenný i autoritativní vztah s nimi. Přijďte se naučit, jak být pro ně tím nejlepším rodičem. Účast na předchozí akci není nutná.

13. května 2018, 9:30 - 13:30

Nezapomeňte si zapsat tuto akci do svého kalendáře. Registrace příchozích od 9:00.

SKC Ondřejov

Zobrazit SKC Ondřejov na mapě.

Vstupenky

Zvýhodněné vstupenky rodič + dítě 690,- Kč a rodina (2 + 2) 950,- Kč
Počet míst je omezený, objednejte si své vstupenky již teď. V případě nenaplněné kapacity bude možné koupit vstupenky i na místě s 20% přirážkou.

Posilte svůj vztah k dětem

Empower the child je unikátní metoda pohybových her při živé hudbě pro děti a dospělé (rodiče i prarodiče), které harmonizují tělo i duši. Hudba je důležitá pro sladění skupiny v jeden celek a dochází tak ke generačnímu spojení dětí i dospělých a naopak. Hry jsou zaměřené na upevnění důvěry, cílevědomosti, vůle, nastavení hranic a překonání strachu. Naučí vás porozumět svým dětem, zadovádět si s nimi a vše to správně načasovat.

Lektorem kurzu je Jozef Mihališin, který inspiruje rodiny již několik let.

Obsah kurzu

• Sladění rodiny, lepší vnímání se navzájem
  • Iniciační hry pro dospělé s dětmi
  • Jak vypnout úlohu rodiče při hře
  • Společné zážitky
  • Pomoc s nastavením rodinných pravidel
  • Jak se stát kompetentním rodičem

Přínos pro účastníky

Děti

• Užší a lepší vztah s rodičem

Rodiče

• Odpoledne plné sebepoznání
  • Objevení cesty jak být lepším rodičem
  • Rady jak si hrát s dítětem

Organizace

• Na akci doporučujeme přijít s malým předstihem. Registrace příchozích je otevřena od 9:00.
  • Akce vhodná pro děti od 3 do 12 let.
  • Občerstvení není v ceně. Vemte si vlastní pití a svačinu.
  • Vhodné oblečení: triko, tepláky, legíny (oblečení na cvičení), dále pevné přezůvky (ne pantofle)

Reference

Dnes je tomu měsíc od konání workshopu Rodina ve hře a tanci pod vedením Jozef Mihalisin. Tento neobyčejný zážitek ve mě zanechal silné vzpomínky a touhu zažívat takové chvíle častěji a pravidelně. Chvíle, kdy si společně hrají dospělí a děti. Chvíle, kdy se slzy mění v radost, strach v odvahu a nedůvěra v důvěru. Chvíle, kdy ženy cítí, že muži jsou opravdovými muži. Děkuji touto cestou Jozefovi a všem zúčastněným, kteří se nebáli okusit neznámé a mohli jsme tak prožít obohacující nedělní odpoledne.

René T.

Objednávejte vstupenky na akci Rodina ve hře

Prodej vstupenek je zahájen. Objednávejte rychle, počet míst je omezen. Po zaplacení vám zašleme fakturu, která slouží jako vstupenka na akci. V případě jakýchkoliv otázek ohledně akce nám napište, nebo kontaktujte přímo Janu Vančurovou, tel. 737 882 959.