Věk: 6 - 10 let
Lekce trvá 1 h
Počet lekcí/pololetí: 15
Cena/pololetí/ ZŠ Mnichovice: 1990 Kč

Přijďte si nezávazně vyzkoušet první hodinu!

MÁ VAŠE HOLČIČKA RÁDA POHYB, HUDBU, TANEC?

PAK JE TU KROUŽEK PŘESNĚ PRO NI !

TANEČNĚ - SPORTOVNÍ KROUŽEK

Cíl kroužku

Budeme se s dětmi hodně hýbat, aby mohly uvolnit energii, která se během sezení ve školní lavici zákonitě nahromadí 🙂

Chceme rozvíjet pohybové dovednosti dětí, ale zároveň jejich cit pro hudbu a rytmus. Zkusíme se naučit krátké chorografie a základní kroky různých tanečních stylů (složitost choreografie bude samozřejmě přizpůsobena věku a dovednostem dětí). Zapojíme prvky výrazového tance, moderního tance, ale i gymnastiky. Budeme pracovat také na rovnováze, stabilitě a vytrvalosti, potrénujeme rychlost, svaly, obratnost i pohybovou paměť. Každá lekde bude trochu jiná, zaměřená na jiný aspekt pohybu a tance...

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Program

Rozehřát se, protáhnout se, něco se naučit, vyběhat a vyřádit se, užít si hodinu plnou pohybu a hudby a odejít domů s úsměvem na tváři 🙂

10 min - rozcvičení, protažení a taneční rozehřátí

30 min - učení základů (základních kroků a prvků) z různých tanečních stylů, nácvik choreografie, pohybové hry a aktivity zaměřené na rozvoj konkrétních dovedností

10 min - protažení a relaxace, pohybové hry nebo opičí dráha za odměnu

Doporučený věk dětí je 6 - 10 let.

Výbava na kroužek: Jakékoliv oblečení, které je pohodlné a dá se v něm dobře sportovat a hýbat se, obuv vhodná do tělocvičny (ideálně tenisky se světlou podrážkou), lahvička s pitím.