NAŠI ASISTENTI

Anna Jeřábková

Email: jerabkova.anicka@seznam.cz

Je mi 18 let a po prázdninách mě čeká maturitní ročník na gymnáziu Špitálská v pražských Vysočanech. Poté bych ráda studovala na VŠ učitelství 1. stupně ZŠ. Na začátku tohoto školního roku jsem jela jako praktikant na adaptační kurz našich primánů (tzn. jedenáctiletí/dvanáctiletí) a mám sedmiletého bratra, takže tuším, co obnáší vymýšlet pro děti herní program. Velice se mi líbí myšlenka lesních táborů, sama jsem přesvědčená, že v lese se děti učí rozvíjet svou fantazii a že stromy a kameny pro ně mohou být daleko lákavější hřiště než nerezová prolézačka.

Adam Cepník

Email: adam.cepnik@email.cz

V současnosti studuji v maturitním ročníku osmiletého gymnázia.
Co se týče zkušeností s prací s dětmi, působím jako pomahatel na hodinách mladších a starších žáků v Sokole Libeň (děti 6-15 let), také jsem dělal praktikanta na adaptačním kurzu primy na našem gymnáziu (šlo především o pomoc při organizaci her, chystání bojovky atd.). V útlém dětství jsem také krátce chodil do skauta.

Miroslav Šťastný

Email: mirekst1@gmail.com

Jmenuji se Miroslav Šťastný. Je mi 20 let. V současné době pracuji jako portýr, ale po prázdninách bych rád nastoupil na VŠE v Praze. Mým největším koníčkem je tvorba videí a jejich sdílení na serveru YouTube, kde účinkuji už několik let.
Co se týče zkušeností ohledně vedení dětských táborů, tak jezdím už od roku 2006 na tábor do Doubí, a od svých 18 let tam dělám oddílového vedoucího. Kromě této zkušenosti jsem také vedl oddíly na několika dalších táborech, ať už se jednalo o ty v přírodě nebo příměstské.

Andrea Tichá

Email: andrea.ticha94@gmail.com

Jmenuji se Andrea Tichá, je mi 22 let a jsem studentkou 2.ročníku Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Mimo školy se věnuji doučování dětí v různých věkových kategoriích. Od 18 let jsem  jezdila na dětské tábory jako oddílová vedoucí, ale také jsem se účastnila a pomáhala připravovat různé dětské akce.

Kristýna Pinkasová

Email: PinkasovaKristyna@seznam.cz

Jsem studentkou 3. ročníku oboru Zdravotnické lyceum na SZŠ 5.května na Praze 4. Po ukončení studia na SŠ bych se ráda věnovala studiu pediatrie na lékařské fakultě. Ráda trávím čas venku s přáteli, na výletech, nebo čtením.

Jako malá jsem hrozně ráda jezdila na tábory a to mi zůstalo až do teď a přesně to je také jeden z důvodů, proč se chci účastnit táborů dál, tentokrát jako oddílová vedoucí.

Práce s dětmi mě baví a dává mi pocit, že se svým časem nakládám smysluplně. Mám dva mladší sourozence, několik let jsem pomáhala vést kroužek mladých hasičů a jezdila s dětmi na tábory, na kterých jsem poslední 2 roky byla jako praktikantka.

Lucie Rudolecká

Email: rudolecka@centrum.cz

Jmenuji se Lucie Rudolecká a je mi 18 let. V současné době studuji na pražském gymnáziu Špitálská, kde mě za rok čeká maturita. Co se týče dalšího studia, pořád trochu váhám mezi medicínou, která mi jako věda přijde nesmírně zajímavá, a pedagogikou, protože práce s dětmi by mě určitě také bavila. V letošním školním roce jsem začala soukromě doučovat (žáky různého věku, ale především 1. stupeň ZŠ) a jednak mi to přineslo hodně zkušeností s prací s dětmi, jednak mě práce naplňuje a snažím se, aby i učení bylo zábavou. Pokud jde o můj volný čas a koníčky, mám ráda hudbu (téměř deset let jsem hrála na klávesy, jinak také ráda zpívám) a sport (pět let hraju závodně florbal, další sporty rekreačně).

Anna Kloučková

Jmenuji se Anna Kloučková, je mi 19 let a jsem studentkou prvního ročníku na VOŠ předškolní a mimoškolní pedagogiky v Praze Dejvicích. Tomuto oboru se ráda věnuji, chodím na praxe do mateřských škol, vedu dva taneční kroužky a klub. Letní tábory jsou možnost, jak získat další praxi a ještě k tomu je to práce, která mě moc baví, a do budoucna se jí chci určitě věnovat.

Viktorie Aldabaghová

Email:  V.Aldabaghova@seznam.cz

Jmenuji se Viktorie Aldabaghová, je mi 21 let a studuji obor Arts management. Už od poměrně útlého věku jsem měla ráda děti a často s nimi trávila čas – starala jsem se o děti ve své rodině, hlídala jsem děti, abych si přivydělala, a také jsem jezdila na letní tábor jako vedoucí. Sama jsem jako malá měla tábory moc ráda a zůstalo mi z nich mnoho silných vzpomínek, proto bych chtěla umožnit to samé dalším dětem. Ve svém volném čase ráda maluji, čtu nebo se věnuji hudbě.

Kontaktní formulář

Klub dětí a mládeže Čtyřlístek, z.s.

Luční 179

25163 Všestary