NERF pro dobrodruhy

Přidejte se k nám na letní příměstský tábor NERF. Většinu času budeme trávit v lese, kde jsou ideální podmínky pro dobrodružství a NERF aktivity.

Místo: Svojetice

Přes den se budeme pohybovat v okolí Svojetic, především směrem na Jevany, Zvánovice a Černé Voděrady.

20. srpna - 24. srpna 2018

NERF pro dobroduhy do užijeme předposlední prázdninový týden

Pro děti od 10 do 14 let

Tábor je určen zejména starším klukům, kteří chtějí zažít pořádné dobrodružství včetně spaní v lese.

NERF a zbraně vůbec

• možnost si zastřílet z airsoft zbraní, vzduchovek a luku
  • historie střeleckých zbraní
  • NERF souboje
  • nácvik taktiky
  • duely, bitvy tříčlenných i vícečlenných týmů
  • komunikace v týmu
  • plánovaní operace
  • vzájemné krytí

Na programu budou letní venkovní aktivity a střelecký trénink včetně NERF bitev. V případě deště se schováme v Požárním domě SDH Struhařov. Ze čtvrtka na pátek budou mít zájemci možnost přespat s námi pod širákem v lese (stačí karimatka a spacák).

Petr Suchý

NERF instruktor

Tel. 724 148 850

Email: petr.suchy@klubctyrlistek.cz

Více informací o lektorovi

• Tábor probíhá od pondělí do pátku, vždy od 8:00 do 17:00
  • Místo setkávání - Svojetice zastávka, předání dětí v 7.45-8.00 a 16.45-17.00, link na mapu zde, GPS - 49.5820499N, 14.4418611E
  • Přes den se budeme pohybovat v okolí Svojetic, především směrem na Struhařov, Jevany, Zvánovice a Černé Voděrady
  • Doporučený věk dětí 10 až 14 let.
  • Dítě musí mít vlastní zbraň (manuální, nikoliv elektrickou), náboje a ochranné brýle (stačí sluneční, cyklistické, lyžařské nebo dioptrické).
  • Storno podmínky:
    Storno z důvodů nemoci (potvrzení od lékaře) 0,- Kč
    Do 15.6.2018 je storno poplatek  300,-Kč
    Do 30.6.2018 je storno poplatek  500,- Kč
    Po 30.6.2018 je nutné sehnat náhradníka.
  • Všeobecné obchodní podmínky ke stažení zde.

Objednat NERF příměstský tábor

Rezervujte si místa v oblíbeném tábore již dnes.  V případě jakýchkoliv otázek nám napište, nebo kontaktujte přímo Aleše Zelenku, tel. 725 421 620.

Ve formuláři je třeba zaškrtnout řádek a nastavit počet dětí, pro které tábor objednáváte.