AKCE KLUBU ČTYŘLÍSTEK

BOREC

• Hecni se, registruj a pojď vyhrát svou medaili!
  • Děti jsou nyní hodně doma a mají spoustu povinností, dopřejme jim zábavu a radost, užijme si rodinu a sledujme, jak se snaží a zlepšují!
  • Soubor úkolů pro rodiče a děti už od 4 let. Horní věková hranice není a výsledky evidujeme podle věku. Můžete v těch nejlepších výkonech najít školkové děti i teenagery.
  • Výsledková listina je součástí stránky BOREC a budeme ji pravidelně aktualizovat.
  • Vylosované účastníky a nejlepší výkony odměníme kromě souboru medailí i dalšími cenami Klubu Čtyřlístek.

Dětský den

• Téma: Z pohádky do pohádky
  • Zaregistrujte se už teď a vydejte se s námi na dobrodružnou cestu pohádkami
  • Kdy: v sobotu 4. 6. 2022 od 13:30 do 18:00 hodin
  • Kde: Masarykovo náměstí v Mnichovicích
  • Věk: doporučený věk je od 2 let
  • Kapacita je omezena na 8 účastníků každou čtvrthodinu
  • Cena: 50 Kč, platba na místě
  • Celá hra trvá 30 - 45 minut
Volnočasové aktivity nejsou jen kroužky, ale zejména delší akce mimo domov, kde si děti mohou rozšiřovat hranice poznání.

Víkendovky jsou zaměřeny především na rozvoj samostatnosti, zodpovědnosti, kreativity jednotlivců a také na posílení vztahů účastníků.

Výlety jsou zaměřeny na poznání okolí a zajímavých míst. Rozvíjí se při nich zejména vědomosti, vytrvalost a vztah k okolnímu prostředí.

Na workshopech vyrábíme větší výrobky, na které není na kroužcích prostor. Rozvíjí se při nich motorika, praktické uvažování a kreativita. Akce jsou otevřené pro veřejnost, pokud není stanoveno jinak.