AKCE KLUBU ČTYŘLÍSTEK

BOREC

• Hecni se, registruj a pojď vyhrát svou medaili!
  • Děti jsou nyní hodně doma a mají spoustu povinností, dopřejme jim zábavu a radost, užijme si rodinu a sledujme, jak se snaží a zlepšují!
  • Soubor úkolů pro rodiče a děti už od 4 let. Horní věková hranice není a výsledky evidujeme podle věku. Můžete v těch nejlepších výkonech najít školkové děti i teenagery.
  • Výsledková listina je součástí stránky BOREC a budeme ji pravidelně aktualizovat.
  • Vylosované účastníky a nejlepší výkony odměníme kromě souboru medailí i dalšími cenami Klubu Čtyřlístek.

RUBIK TURNAJ

• Turnaj ve skládání Rubikovy kostky!
  • Soutěž pro všechny příznivce tohoto jedinečného hlavolamu.

• Kdy: dne 22. 5. 2021 od 15:00 h.

• Kde: sál KD ve Světicích u Říčan
  • Cena: první disciplína 190,-Kč a každá další 60,-Kč
  • Soutěží se v disciplínách - 3x3, 2x2, 4x4, 5x5 a Pyraminx

• Můžete se těšit na přátelskou atmosféru, medaile a diplomy pro nejlepší účastníky.
  • Přidejte se k této krásné akci a vyplňte registraci už dnes.
Volnočasové aktivity nejsou jen kroužky, ale zejména delší akce mimo domov, kde si děti mohou rozšiřovat hranice poznání.

Víkendovky jsou zaměřeny především na rozvoj samostatnosti, zodpovědnosti, kreativity jednotlivců a také na posílení vztahů účastníků.

Výlety jsou zaměřeny na poznání okolí a zajímavých míst. Rozvíjí se při nich zejména vědomosti, vytrvalost a vztah k okolnímu prostředí.

Na workshopech vyrábíme větší výrobky, na které není na kroužcích prostor. Rozvíjí se při nich motorika, praktické uvažování a kreativita. Akce jsou otevřené pro veřejnost, pokud není stanoveno jinak.