VÍKENDOVKA PRO RODINY

s podtitulem: DOBRODRUŽNÝ PRALES

Jak to chodí na našem příměstském táboře Prales? Povídáme si, hrajeme, vyrábíme, utužujeme přátelství, podporujeme sebedůvěru, zkoumáme přírodu ... Když je u dětí tolik oblíbený, proč podobný koncept nepřipravit i pro celou rodinu na víkend?  Že je Prales jen pro děti a rodiče se tu budou nudit? Můžete si udělat volno, plánujeme i kávičku s moučníkem pro maminky,    nebo si pojďte hrát s námi, záleží jen na vás.

Tak pojeďte, bude zábava! Stihneme oslavit i DĚTSKÝ DEN!

Pro: rodiče a děti

Kdy: víkend 2. - 4. 6. 2023

Kde: horská chata Kleť na Šumavě

Cena: 1850,- dítě/ 2950,- dospělý

V ceně: ubytování, plná penze, program přizpůsobený účastníkům

Letošním společným tématem našich příměstských táborů je DOBRODRUŽSTVÍ. Proto se naučíme některé hry, jež jsou na Pralese hodně oblíbené, v závislosti na věku přihlášených dětí. Připravíme kreativní dílničku a určitě nás čeká i večerní táborák...

Velká horská chata leží v 700 m n. m., 13 km od Českého Krumlova.

Je tu krásná příroda, venkovní bazén, přírodní ohniště a velký palouk, kde rostou orchideje.

Velká společenská místnost, zastřešená terasa s posezením.

Zábava venku i uvnitř

Outdoorové hry pro děti

Kreativní dílničky

Oslava dětského dne

Táborák

Pro rodiče posezení s kávičkou

Bez starostí

Profesionální lektoři

Hlídání dětí s programem

Zábava po celý víkend

Odpočinek pro rodiče

Domácí strava

Kde: Horská chata Kleť

Kdy: Pá 2. 6. - Ne 4. 6. 2023

Nabídka pokojů - celkem 44 lůžek:

• 3 x pokoj / 1 lůžko
  • 5 x pokoj / 2 lůžka
  • 5 x pokoj / 3 lůžka
  • 4 x pokoj / 4 lůžka

Ostatní zařízení - v chatě je 5 x společné sociální zařízení, jídelna, velká společenská místnost, vybavená kuchyně, velká zastřešená terasa s posezením, volné travnaté prostranství, ohniště s posezením.

• dobrodružný program na téma dětského dne
  • outdoorové hry
  • dobré jídlo a odpočinek pro rodiče

Rodiče se mohou, ale nemusí účastnit připravených her. Mohou načerpat inspiraci, nebo si udělat chvilku volna, a načerpat energii v krásné přírodě.

Všechny organizační informace řeší hlavní vedoucí Jana Vančurová tel.: 737 882 959, email: jana.vancurova@klubctyrlistek.cz

Cena za dítě je 1850,-Kč, cena za dospělého je 2950,-Kč za víkend.

Neobsazené lůžko na pokoji je zpoplatněno částkou 850,-Kč

Cena zahrnuje: ubytování, plnou penzi, program, pojištění, obecní poplatky.

Plná penze zahrnuje snídani, oběd, večeři, dvakrát svačinu a pitný režim.

Cena nezahrnuje: dopravu a storno pojištění, které Vám doporučujeme, a rádi pomůžeme v případě zájmu sjednat - nutno uzavřít  při vystavení faktury, odkaz na jednu z možností

INFORMACE K PŘIHLÁŠCE:

V přihlášce, prosím, uveďte potřebné údaje a zvolte typ a velikost pokoje, ve kterém se chcete ubytovat. Po vyplnění a odeslání přihlášky vám přijde e-mail s potvrzením a shrnutím objednávky. Fakturu posíláme po uhrazení platby taktéž na zadaný e-mail.

Pokud máte malé dítě, které se s vámi vyspí na jedné posteli nebo v cestovní postýlce, vyplňte ho, prosím, do registračního formuláře, ať o něm víme, ale do celkového počtu účastníků jej nezahrnujte - stejně skoro nic nesní :-).

Storno podmínky

V případě zrušení je nutné sehnat náhradníka, nebo je stornopoplatek do 21. 4. 2023 20%, do 5. 5. 2023 50%, do 19. 5. 2023 80%, poté 100%.

Doporučujeme Vám pojistit se pro případ storna u Evropské cestovní  pojišťovny (ideálně do 3 dnů od přihlášení). Můžete tak učinit zde, nebo u Vaší pojišťovny, pokud má obdobný produkt.

Hlavní vedoucí

Jana Vančurová