MINECRAFT tábor 2020

EXPEDICE NA TAJEMNÝ OSTROV

Proč jet s námi na tábor?

Přidej se na naši expedici. Vezmeme tě do světa, kde platí Minecraft pravidla. Budeš si muset nařezat dřevo, postavit postel, zbudovat přístřešek, natěžit suroviny,vyrobit si louč a zbraň. Důležité bude ukojit hlad a žízeň. A taky tě čekají bitvy se zombies,  creepers a skeleton. Ve volitelných módech můžeš tančit, hrát na hudební nástroje, tvořit z přírodních materiálů nebo malovat.

Pro: děti od 7 do 15 let z celé ČR

Kdy: 1.7.  - 11. 7. 2020

Kde: Tábořiště Zruč nad Sázavou

Cena:  4300,-/dítě včetně stravy a programu

Slevová cena: do konce dubna od 3800,-

Doprava: vlastní / vlakem

Ubytování: stany s podsadou

MINECRAFT naživo

Populární hra

Bez počítačů, na živo

Dopoledne společný program

Odpoledne volitelné aktivity

Kreativita, samostatnost

Bez starostí

Profesionální lektoři

Pečlivě připravený program

Dvakrát denně teplé jídlo, k tomu snídaně a dvě svačiny

Celý den na čerstvém vzduchu

Zázemí

Tábořiště leží u Zruče nad Sázavou

Tiché údolí

Louky, lesy, voda

Stany s podsadou

Pořádná infrastruktura

Kdy: 1. - 11. 7. 2020 (od středy do soboty)

Kde: Tábořiště "Bobři" u Zruče nad Sázavou

Doporučený věk dětí je od 7 do 15 let, jiný věk je případně možný po konzultaci s přípravným týmem.

Základní cena za 10-ti denní tábor je 4300,- Kč. Při zaplacení do konce dubna platí slevové ceny:

3900,- za první dítě, 3800,- za každého dalšího sourozence.

Cena zahrnuje: ubytování, plnou penzi, program a pojištění.

Speciální stravování (bezlepková dieta, potravinová intolerance) - 500 Kč.

Ubytování je ve dvoulůžkových stanech s podsadou.

Plná penze zahrnuje snídani, svačinu, oběd, svačinu a večeři, dále dostatečný pitný režim.

Doprava: vlastní / vlakem po trase Praha - Zruč nad Sázavou.

V případě, že se rozhodnete pro cestu vlakem, je potřeba vybrat stanici, kde dojde k předání dítěte. Při předání je nutné odevzdat a zkontrolovat určité dokumenty, doporučujeme zde být minimálně půl hodiny před odjezdem.

Za každé dítě vyplňte samostatnou přihlášku, v případě, že chcete jednu fakturu za více dětí, uveďte to do vzkazu.

Po vyplnění a odeslání registrace vám přijde faktura do tří pracovních dnů.

Po zaplacení vám přijde potvrzení o zaplacení do tří pracovních dnů.

Cca 1 měsíc před táborem vám přijde informační mail, který bude mimo jiné obsahovat všechny níže uvedené aktualizované dokumenty (Instrukce pro rodiče, Seznam věcí).

Příprava na tábor - je potřeba zajistit tři věci

a) posudek o zdravotní způsobilosti dětí - vystaví lékař, lze použít kopii dříve vystaveného ( nejpozději 11.7.2018, je platné 2 roky)

b) nástupní list účastníka na tábor - podepisují rodiče nebo zákonný zástupce v den odjezdu

c) sbalit věci a připravit účastníka (musí být zdravý, nesmí mít vši,...)

Detailní příprava a instrukce k dopravě jsou v příloze PDF ke stažení - Instrukce pro rodiče - předběžná verze.

Doporučené vybavení:

Obvyklé táborové – spacák, ešus, hrnek, vhodné oblečení, viz příloha PDF ke stažení - Seznam věcí - předběžná verze.

Storno podmínky

V případě storna (nemoc, jiná událost) je nutné sehnat náhradníka nebo je stornopoplatek do 20. 5. 2020 50%, do 15.6.2020  80%, poté 100%. Doporučujeme vám pojistit se na storno u Evropské cestovní pojišťovny (do 3 dnů od přihlášení) - odkaz zde

Časté dotazy

Děti by rády jely, ale obávají se, že tam nikoho nebudou znát. Co s tím?

Tábor je určen pro děti z celé ČR. Předpokládáme, že většina dětí se navzájem nebude znát. Jsme zvyklí s takovým kolektivem pracovat. Výhodou je, že děti mohou začít nové vztahy a mohou se tak více projevit než v zaběhané partě. Máme připraveny seznamovací hry a používáme metody, které pomohou rychle nastolit důvěru a vzájemný respekt. Díky tomu se mohou na táboře cítit dobře. Na druhé straně víme, že děti rádi jezdí na tábory se svými kamarády. Můžete s návrhem našeho tábora oslovit rodiče kamarádů vašich dětí a pokud pojedou společně, přinese jim to všem zesílení vztahů a nové zážitky.

Jak je to se záchody a sprchou?

Táborová základna patří České tábornické unii a my ji máme pronajatou.Základnu jsme patřičně zkontrolovali. Je to vynikající základna pro outdoor tábor, kde si děti mohou zažít trochu jiný svět - suchý záchod, venkovní sprcha ( s teplou vodou), koupání v potoku nebo řece. Nejsme připraveni a ani nechceme poskytovat hotelovou kvalitu, dle našeho mínění je potřeba u dětí posilovat odolnost a nikoliv pohodlí. Tábor je samozřejmě nahlášen na hygienické stanici a má zabezpečeny všechny hygienické požadavky.
Hlavní vedoucí

Petr Suchý

email: petr.suchy@klubctyrlistek.cz

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů