NERF příměstský tábor 2020

Přidejte se k nám na letní příměstský tábor NERF. Většinu času budeme trávit v lese, kde jsou ideální podmínky pro dobrodružství a NERF aktivity.

Místo: Svojetice

Přes den se budeme pohybovat v okolí Svojetic, především směrem na Jevany, Zvánovice a Černé Voděrady.

3. - 7. srpna 2020 nebo 24. - 28. srpna 2020

NERF tábor si užijeme hned dva prázdninové týdny.

Pro děti od 6 do 14 let

Tábor je určen všem fanouškům, zájemcům a obdivovatelům NERF od 6 do 14 let.

Sleva za včasný nákup

Základní cena za 1 turnus/1 dítě je 2600 Kč. Při objednávkách do 17. května 2020 je cena 2400 Kč za první dítě. Při objednávkách pro sourozence slevy na každé další dítě.

Jídlo a pitný režim

Děti dostanou teplý, chutný oběd a dopolední i odpolední svačinku včetně ovoce a zeleniny. Samozřejmostí je dodržování pitného režimu.

• NERF souboje
  • nácvik taktiky
  • duely, bitvy tříčlenných i vícečlenných týmů
  • komunikace v týmu
  • plánovaní operace
  • vzájemné krytí
  • postup v terénu
  • postup v budově
  • hry a jiné aktivity

Na programu budou letní venkovní aktivity a NERF trénink. NERF aktivitám se budeme věnovat většinu dne, zbytek času využijeme ke koupání ve Struhařově a hraní klasických dětských her. V případě nepřízně počasí máme domluvené zázemí.

• Tábor probíhá od pondělí do pátku, vždy od 8:00 do 17:00
  • Místo setkávání - Svojetice Na vyhlídce, předání dětí v 7.30-8.00 a 16.30-17.00, link na mapu zde, GPS - 49.9627942N, 14.7453750E
  • Přes den se budeme pohybovat v okolí Svojetic, především směrem na Struhařov, Jevany, Zvánovice a Černé Voděrady
  • Doporučený věk dětí 6 až 14 let.
  • Dítě musí mít vlastní zbraň (manuální, nikoliv elektrickou), náboje a ochranné brýle (stačí sluneční, cyklistické, lyžařské nebo dioptrické).
  • Storno podmínky:
    Přesunutí na jiný turnus z důvodů nemoci (potvrzení od lékaře) 0,- Kč.
    Odhlášení do 4 týdnů před začátkem přihlášeného turnusu je storno poplatek  350,-Kč.
    Odhlášení do 3 týdnů před začátkem přihlášeného turnusu je storno poplatek  550,-Kč.    Odhlášení do 2 týdnů před začátkem přihlášeného turnusu je storno poplatek  50%.
    Odhlášení do 1 týdne před začátkem přihlášeného turnusu je storno poplatek  70%, poté 100%.
  • Všeobecné obchodní podmínky ke stažení zde.

Vyplněním přihlášky si rezervujte místa v oblíbeném tábore již dnes. Jenom do konce dubna lze využít slevu pro brzký nákup. V případě jakýchkoliv otázek nám napište, nebo kontaktujte přímo Janu Vančurovou, tel. 737 882 959.

Po vyplnění formuláře vám přijde do tří pracovních dnů faktura e-mailem.