Letní příměstské tábory PRALES Velké Popovice

CESTY PODLE KOMPASU

Užijte si s námi další ročník oblíbeného příměstského tábora PRALES (prázdniny v lese). Les nabízí spousty míst pro skvělá dobrodružství. Kamarádi i lektoři se postarají o dobrou náladu, pestrý program i prostor pro vlastní hraní a zkoumání lesa.

Poznejte s námi všechny světové strany a vydejte se každý týden jiným směrem. Na severu navštívíme silné Vikingy, jihem nás provede kamarád velbloud, na západě se setkáme s kovboji a východ? Na východě nás čeká Hedvábná stezka do Číny. Už se na vás moc těšíme!

Turnusy PRALES ve Velkých Popovicích

Červencové turnusy

• 1. turnus: 11. - 15. 7. 2022, Osada Vikingů
  • 2. turnus: 18. - 22. 7. 2022, Cesta velblouda a ještěrky
  • 3. turnus: 25. - 29. 7. 2022, Divoký západ

Srpnové turnusy

• 4. turnus: 1. - 5. 8. 2022, Hedvábná stezka
  • 5. turnus: 8. - 12. 8. 2022, Osada Vikingů
  • 6. turnus: 15. - 19. 8. 2022, Divoký západ

Místo: Velké Popovice

S dětmi se budeme pohybovat v lese za Velkými Popovicemi. Je tam chládek a mnoho příležitostí ke hrám. V případě větší nepřízně počasí se přemístíme do zázemí, které máme dohodnuté v místní sokolovně.

6 turnusů během letních prázdnin

Týdenní turnusy příměstského tábora Prales začínají 11. července a končí 19. srpna. V přihlášce si vyberte ten, který nejvíc odpovídá vašim časovým možnostem. Můžete si samozřejmě vybrat turnusů více.

4 pohádkově naučná témata, které si vaše děti užijí

Letošní prázdniny se naučíme pracovat s kompasem, pochopíme světové strany a poté se každý týden vydáme jiným směre. SEVER, JIH, ZÁPAD, VÝCHOD - co si zvolíte?

Pro děti od 4 do 14 let

Děti rozdělujeme do týmů podle věku, sourozenců, kamarádů a dalších preferencí. Týmy povedou zkušení lektoři i asistenti a věříme, že si je zamilujete.

Sleva za včasný nákup

Základní cena za 1 turnus/1 dítě je 2870 Kč. Při včasných objednávkách platí ceny od 2470 Kč za 1 turnus/1. dítě. Pro tuto novou lokalitu platí slevová cena po celou dobu. Při objednávkách pro sourozence slevy na každé další dítě.

Jídlo a pitný režim

Děti dostanou teplý, chutný oběd a dopolední i odpolední svačinku včetně ovoce a zeleniny. Samozřejmostí je dodržování pitného režimu.

Témata táborů PRALES

SEVER - Osada Vikingů

Dozvíme se, kdo byli Vikingové a kde žili. Utvoříme velikou vikingskou posádku a vydáme se po stopách lodi statného
náčelníka Halvara. Zvládneme se vypořádat s mořskými netvory? Budeme mít silnější loď než pirátští Vřesové? Čeká
nás plavba plná objevů, tak poplujte s námi, dobrodružství nečeká!

JIH - cesta starého velblouda a malé ještěrky

Je tomu již hrozně dávno, kdy se velbloud Bubba ztratil v poušti. Ale nebojte, nebloudí pouští sám, na hrbu si nese ješ-
těrku Lizzy. Společně prožívají neuvěřitelné příběhy a pokořují těžké zkoušky pouště. Na pár dní se ocitneme po jejich boku, společně najdeme vodu nebo vyzkoušíme cestovat pomocí fata morgány. To bude vzrůšo!

ZÁPAD - Divoký Západ

Jako obyvatelé malého a jediného městečka ve Zlatém údolí každý den prožíváme jiná dobrodružství. Jeden den jsme
obklopeni pouštními vlky, druhý nás přepadne zlatá horečka a třetí dostaneme zprávu o novém objevu zlata v našem
údolí. Ale co bude, až se o našem bohatství dozvědí bandité? Musíme jej ubránit!

VÝCHOD - Hedvábná stezka

Ocitneme se ve Středověku. Čínský král Čeng se dozvěděl o českém granátu a našem křišťálu výměnou za poklad z jeho zlaté truhly. Ale jak mu jej dopravit? Nemáme auto ani letadlo. Budeme se muset vypravit po Hedvábné stezce! Kdopak ví, proč se jí tak říká nebo kudy vede? Zvládneme projít cestu bez překážek a neztratit se třeba v Indii?

• Tábor probíhá vždy od pondělí do pátku, od 8:00 do 17:00 h.
  • Místo setkávání - Velké Popovice, parkoviště na Masarykově ulici, předání dětí v 7.30 - 8.00 h. a 16.30 - 17.00 h., link na mapu zde, GPS 49.9216575N, 14.6441975E
  • Turnus bude otevřen, pokud se přihlásí alespoň 15 dětí.
  • Storno podmínky:
    Přesunutí na jiný turnus z důvodů nemoci (potvrzení od lékaře) 0,- Kč.
    Odhlášení do 4 týdnů před začátkem přihlášeného turnusu je storno poplatek  350,-Kč.
    Odhlášení do 3 týdnů před začátkem přihlášeného turnusu je storno poplatek  550,-Kč.    Odhlášení do 2 týdnů před začátkem přihlášeného turnusu je storno poplatek  50%.
    Odhlášení do 1 týdne před začátkem přihlášeného turnusu je storno poplatek  70%, poté 100%.
  • Připojištění storna je možné po domluvě, nejdéle 3 dny od vystavení faktury, pro více informací nás neváhejte kontaktovat, odkaz na ERV pojištění zde.
  • Všeobecné obchodní podmínky ke stažení zde.

Rezervujte si místa v oblíbeném tábore již dnes a využijte slevu pro brzký nákup. V případě jakýchkoliv otázek nám napište, nebo kontaktujte přímo Janu Vančurovou, tel. 737 882 959.