AKCE KLUBU ČTYŘLÍSTEK

MiniPRALES

28.9. - 28.9.Světice, sraz u obecního úřadu v 17:00
PRALESní aktivity a hry pro děti (bez rodičů)

Veřejné setkání Klubu Čtyřlístek

28.9. - 28.9.Světice (malý sál OU)
Chceme vás seznámit s našimi plány do budoucna a chtěli bychom k tomu slyšet váš názor, dále pak co dalšího pro své děti potřebujete, s čím bychom vám mohli pomoci. Abyste si to mohli užít a měli na chvíli klid od děti, postaráme se o ně.

AKCE TÁTOHRANÍ

Volnočasové aktivity nejsou jen kroužky, ale zejména delší akce mimo domov, kde si děti mohou rozšiřovat hranice poznání.

Víkendovky jsou zaměřeny především na rozvoj samostatnosti, zodpovědnosti, kreativity jednotlivců a také na posílení vztahů účastníků.

Výlety jsou zaměřeny na poznání okolí a zajímavých míst. Rozvíjí se při nich zejména vědomosti, vytrvalost a vztah k okolnímu prostředí.

Na workshopech vyrábíme větší výrobky, na které není na kroužcích prostor. Rozvíjí se při nich motorika, praktické uvažování a kreativita. Akce jsou otevřené pro veřejnost, pokud není stanoveno jinak.