TURNAJ ve skládání RUBIKOVY KOSTKY

Věk: Od 6 let

Kdy: 22.5.2021 15:00h.

Kde: KD Světice

Disciplíny: 3x3                                  2x2                                  4x4                                  5x5                                  Pyraminx

Užij si soutěž, která je určena pro všechny milovníky tohoto hlavolamu.

Nejde o věk, pohlaví, ani stáří kostek, jde pouze o RYCHLOST.

Zaregistruj se a vyber si disciplínu, ve které chceš soutěžit.

Umíš skládat Rubikovu kostku? Máš odvahu to předvést ostatním?

Protože máme kolem sebe stále spoustu speedcuberů, rozhodli jsme se pro všechny zájemce uspořádat další turnaj. Turnaj se uskuteční 22. 5. 2021 v sále kulturního domu OU Světice.

3x3 je základ, ale pokud umíš i cokoliv jiného jako například 2x2 nebo další, těšíme se, až to ostatním ukážeš a předvedeš svůj skill!

Cílem pro ty nejlepší je zvítězit. Cílem pro všechny ostatní je sebrat odvahu, zúčastnit se, zažít ty správné soutěžní emoce a mít super zážitek.

Kdy: 22. 5. 2021 od 15:00 h.

Kde: sál KD Světice

Organizační informace:

Turnaj je určen pro děti od 6 let, ale mohou se účastnit i mladší. Předpokládáme, že účastník kostku složit umí a chce soutěžit v tom, jak rychle to dokáže. Kromě standardní Rubikovy kostky 3x3 budou vypsány i další disciplíny (2x2, 4x4, 5x5, pyraminx).

Každý účastník musí mít svoji kostku pro danou disciplínu jakýkoliv měřič času, lze použít i mobilní telefon.

Startovné činí 190,- Kč / účastník za první disciplínu. Za druhou a každou další disciplínu je poplatek 60 Kč,-/účastník. Startovné se platí na místě.

Zájemci vyplní registraci a bude jim rezervováno místo, protože kapacita je omezena. V případě nenaplnění minimální účasti se turnaj odkládá a registrovaní soutěžící budou včas vyrozuměni. Registrace je možná i na místě před zahájením turnaje.

Pokud máte v rodině zájemců více, vyplňte objednávku za každého z nich zvláště.

Časový harmonogram turnaje:

1. 14:30 - 15:00   - registrace a příjem poplatků
2. od 15:00          - zahájení turnaje
3. cca v 17:00      - předání medailí a diplomů vítězům, konec

Jak skládání probíhá:

1. Soutěžící A předá kostku rozmíchávači, ten mu kostku rozmíchá a položí ji před něj na stůl a zakryje ji.
  2. Pokud má soutěžící timer, může ho použít, jinak měří čas soutěžící B. Na povel Start soutěžící A kostku odkryje a má 10 sekund na prostudování
  3. Soutěžící B vydá povel Skládej, začne měřit čas a soutěžící A skládá. Po položení rozmíchávač zkontroluje, že je kostka složená a ukáže ji soutěžícímu B. Ten si zapíše čas na papír.
  4. Poté skládá soutěžící B.
  5. Oba soutěžící mají tři pokusy, poté spočítají průměr. Ten hlásí organizátorovi.
  6. Organizátor zapisuje průběžné výsledky do tabulky, která je viditelná i soutěžícím.
  7. Organizátor oznámí první tři soutěžící v disciplíně, kteří postupují do finále. Finalisté mají opět tři pokusy, které jsou zprůměrovány jako v předchozích kolech.
  8. Poté běží stejným způsobem další disciplíny. Pokud zrovna někdo nesoutěží, může si dát pauzu. Sleduje ovšem vyhlášení dalších disciplín.

Často kladené dotazy

1. Musím se na turnaj registrovat online? Nemusíte, ale počet účastníků je omezen a pokud bude kapacita naplněna, riskujete, že se na vás nedostane.
  2. Jak uhradím poplatek za registraci? Poplatek uhradíte v hotovosti před turnajem.
  3. Nepřišlo mi potvrzení o přijetí mé objednávky. Odpověď se generuje automaticky po úspěšném dokončení objednávky. Proto prosím zkontrolujte svůj email (vč. složky Spam). Pokud i tak nic nenajdete, prosím konktaktujte nás na andrea.tetik@klubctyrlistek.cz
  4. Bude se turnaj konat určitě? Uděláme vše pro to, abychom dodrželi vládní opatření a turnaj se konal. Pokud se nepřihlásí minimální počet účastníků, odložíme jej a registrovaným soutěžícím to dáme včas vědět.
  5. Nemám od Vás žádnou odpověď přesto, že Vám píši. Pokud jste nás kontaktovali a my se Vám ještě neozvali, prosím, napište nám ještě jednou na jana.vancurova@klubctyrlistek.cz