CVRČKŮV HUDEBNÍ TÁBOR

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR VE SVĚTICÍCH

Na táboře plném společného muzicírování se naučíte několik nových písní a k nim i jednoduché doprovody. Můžete si vyzkoušet i nástroje, na něž jste ještě nehráli a naučit se i nějaký ten tanec.

Věk: 5-12 let

Kdy: 14.-18.8.2017

Kde: Světice

Cena: 2600 / 2900,- Kč

Kdy: 14.8.2017 - 18.8.2017

Pondělí - pátek
Příchod 7.30 - 8.00
Dopoledne: svačina, program
Oběd a odpočinek
Odpoledne: program, svačina
Odchod 16.30 - 17.00

Tábor je zaměřen na seznamování s hudbou, hudebními nástroji a hrou na ně. Všechny děti si tak budou moci vyzkoušet hraní na klavír, velkou rodinu zobcových fléten i na kytaru či ukulele a bicí všeho druhu. Na každý den připravíme jednu píseň, na niž budou navazovat nápadité a tvořivé úkoly a hry.

Každý den také probereme jednu „rodinu“ nástrojů (dechové, strunné, bicí…) – poslechneme si je, některé i prohlédneme a vyzkoušíme – a namalujeme.

Protože léto volá ven, budeme i my často na vzduchu: rozhýbáme celé tělo, čímž dále budeme poznávat rytmus a tempo. Podnikneme tajnou výpravu, vyzkoušíme si hudební kvíz, zahrajeme si na dirigenta a nacvičíme si společnou písničku na závěrečný „absolventský“ koncert.

S sebou si určitě vezměte písničky na rtech, dobrou náladu a svůj oblíbený hudební nastroj. Flétnu, kytaru, nebo třeba housle určitě nenechte zahálet-ať to pořádně rozjedeme! Klavír nebo klávesy budou k dispozici na místě.

Tak nám v pátek hned neutíkejte, ať své děti můžete vidět a slyšet LIVE

Kde: Malý sál OÚ Světice

Odkaz zde

Hlavní vedoucí:

Vanda Březinová-Kadeřábková

Tel. +420 604 247 383

Email: vandabrezinova@volny.cz

Cena zahrnuje program, oběd, 2x svačinu a pitný režim, pojištění.
Cena nezahrnuje dopravu.
Vyplněním a odesláním této přihlášky zákonný zástupce závazně přihlašuje účastníky na “Tábor s písničkou 2017” a zavazuje se uhradit včas cenu. Za okamžik uhrazení je považováno připsání platby na cílový účet. V případě neuhrazení včas jsme oprávněni účast zrušit. Nejpozději týden před táborem vám přijde e-mail s detailními instrukcemi.

Cena

Záloha je 500,- za dítě. Zálohu uhraďte souhrnnou platbou za všechny účastníky do jednoho týdne od zaslání přihlášky.
Základní cena je 2900,- Kč za dítě. Slevová cena při včasném zaplacení do 31.5.2017 je 2600,- Kč za dítě.
Doplatek se slevou
Pro získání slevy je nutné uhradit doplatek do 31.5.2017
Doplatek bez slevy
Doplatek do základní ceny je nutné uhradit do 7.8.2017
Celá cena
Je možné zaplatit celou cenu najednou do jednoho týdne od zaslání přihlášky.

Platební instrukce
Úhrady provádějte na účet 2900996308/2010, variabilní symbol 201729,  do zprávy pro příjemce uveďte své jméno, specifický symbol uveďte
1 pro zálohu
2 pro doplatek/celou cenu se slevou
3 pro doplatek/celou cenu bez slevy
Po připsání úhrady na náš účet vám přijde potvrzení o zaplacení..

Zrušení akce
V případě nenaplnění minimální kapacity jsme nuceni daný turnus zrušit. V tom případě budete informováni mailem nejpozději týden před zahájením turnusu a peníze vám budou vráceny.

Storno účasti
Do 7.8. 2017 je stornopoplatek ve výši zálohy. Od 7.8.2017 je stornopoplatek ve výši 100% nebo je nutné sehnat náhradníka