Výchova kluků

Kluci potřebují rodiče, kteří jim rozumí a umí s nimi pracovat. Pojďte si poslechnout, jak klukům lépe rozumět.

Zážitkový seminář Petra Suchého,  zakladatele Klubu Čtyřlístek a projektu Tátohraní

Na co se můžete těšit:

Na zakladatele Klubu Čtyřlístek a projektu Tátohraní, Petra Suchého, zkušeného lektora, táborového vedoucího, který se už řadu let do hloubky zabývá tématem výchovy kluků, důležitosti a podpory otcovství a rodičovství.

Na semináři se budeme zabývat výchovou kluků, jejich potřebami, jak je naplnit a jak je podpořit. Odejdete bohatší o cenné rady, praktické tipy a zážitky. Diskuse a sdílení jsou na semináři vítané!!

Co se ještě mimo jiné dozvíte:

• proč mají kluci jiné potřeby než holky?
  • že kluci potřebují i jiný způsob vedení, než jim poskytují maminky a učitelky?
  • proč kluci poslouchají více tatínky?
  • proč kluci snadno propadnou lenivosti a ztratí se ve víru dnešních lákadel požitků i zábavy?
  • proč kluci potřebují vzor ve svém tátovi a dalších mužích?
  • proč se kluci chtějí prát a soutěžit?
  • jak kluky motivovat?
  • co klukům v dnešní době chybí, aby mohli vyrůst ve správné muže?
  • proč bychom ke klukům při výchově měli přistupovat jinak, než k holčičkám?
  • proč někdy kluci mají problémy s disciplínou?
  • v čem tradiční výchova selhává, i když se rodiče snaží?
  • jak kluky podpořit v lepším startu do života?