Nabídka tábora se Čtyřlístkem

ZIMA 2023:

S dotazy na organizační záležitosti se obracejte prosím na Ivu Hybnerovou, e-mail: iva.hybnerova@klubctyrlistek.cz, tel.:+420 602 102 967

Zimní tábor se Čtyřlístkem aneb Krušberkova cesta za pokladem

11. - 18. 2. 2023

7-denní pobytový tábor pro samostatné děti od 7 let nebo rodiče s dětmi

KDE: chata Sova Bouřňák, Krušné hory

CENA:     6.200 Kč za osobu

PROGRAM: celotáborová hra, dopoledne lyžování (chata se nachází blízko sjezdovky), zimní aktivity dle zájmu skupiny, domácí strava a pitný režim zajištěny, zkušení a trpělivý vedoucí, zábava a zážitky zaručeny 🙂

VOLNÁ UŽ JEN 3 MÍSTA NA POKOJI PRO SAMOSTATNÉ DÍVKY!!

Na zimním táboře na vás čeká spoustu zimních radovánek - bude se lyžovat, sáňkovat, bobovat, koulovat, stavět všemožné stavby ze sněhu (určitě dojde i na iglú nebo pořádný zimní hrad), a to vše v prima partě. Každý den bude připraven program plný her a zážitků. Děti potkají nové kamarády, rozšiřují hranice poznání a získají spoustu cenných zkušeností. Mohou zlepšit své lyžařské dovednosti pod vedením asistentů, kteří se jim budou na svahu věnovat.

Až budu všichni promočení a promrzlí, zábava bude i v teple chaty. Můžeme s dětmi hrát společenské a deskové hry, uspořádat diskotéku, nebo jakoukoliv jinou aktivitu, o kterou bude zájem. Kvalitní domácí strava je samozřejmostí.

Všechny naše tábory, podobně jako kroužky a víkendové akce, jsou zaměřeny především na rozvoj samostatnosti, zodpovědnosti, kreativity jednotlivců a posílení vztahů mezi všemi účastníky.

TÁBOROVÁ VIDEA

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video