Věk: 4-7 let
Lekce trvá 1,5h
Počet lekcí/pololetí: 15
Cena/pololetí: 1590 Kč

CHYBÍ VAŠEMU DÍTĚTI VÍCE POHYBU VENKU?

CHCETE MU DOPŘÁT "SKAUTSKÉ" ZÁŽITKY?

PAK JE TU PRO NĚJ KROUŽEK

DIVOČINY

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Divočiny

Cíl kroužku

Záměrem kroužku je vyblbnout se venku (a něco se při tom naučit). Domů tak děti přicházejí vybouřené, zklidněné a nadšené z toho, co zažily.

Učí se při tom sebevědomí, samostatnosti, kreativitě a spolupráci přirozenou formou.  Většina programu je postavena na tradičních aktivitách - známé hry, sáňkování, výprava do lesa nebo na kopec, dělání ohýnku.
 
Saša Sládečková - maminka jednoho z kluků se o kroužku vyjádřila takto: "Chci Vám poděkovat za krásný kroužek, Niki je z něj nadšený! Chtělo by to ten kroužek zavést jako standartní součást školkového programu, a to minimálně dvakrát týdně."
 
Pro děti 4-7 let (mladší děti lze přijmout po dohodě s lektorem, vyplňte přihlášku a my se vám ozveme).
 
Starším dětem doporučujeme  kroužek podobného zaměření Dobrodruzi. Protože někteří rodiče chtějí přihlásit mladší a starší dítě, a byli by rádi, kdyby chodili spolu, je možné, že v některých lokalitách poběží tyto kroužky zároveň a část programu bude společná.

Výbava

Jsme outdoorový kroužek, navíc zima má v posledních letech spíše deštivý průběh, proto je vhodné dítě náležitě vystrojit (občas se vracíme zablácení, takže klidně držte svrchní vrstvu bokem v pytlíku a používejte ji jen na kroužek).

Dále je vhodné přibalit dítěti do batůžku náhradní ponožky a 2 igelitové sáčky, pro případ promočení bot.

Některé děti mají často hlad, je tedy vhodné (ne nutné) jim dát s sebou batůžek s pitím a malou svačinkou.