Věk: 4 - 7 let
Lekce trvá 1,5 h
Počet lekcí/pololetí: 15
Cena/pololetí: 1790 Kč

PŘIJĎTE SI  NEZÁVAZNĚ VYZKOUŠET PRVNÍ HODINU!!

CHYBÍ VAŠEMU DÍTĚTI VÍCE POHYBU VENKU?

CHCETE MU DOPŘÁT "SKAUTSKÉ" ZÁŽITKY?

PAK JE TU KROUŽEK PRO NĚJ !

DIVOČINY

Cíl kroužku

Záměrem kroužku je vyblbnout se venku (a něco se při tom naučit). Domů tak děti přicházejí vybouřené, zklidněné a nadšené z toho, co zažily.

Učí se při tom sebevědomí, samostatnosti, kreativitě a spolupráci přirozenou formou.  Většina programu je postavena na tradičních aktivitách - známé hry, sáňkování, výprava do lesa nebo na kopec, dělání ohýnku.

Saša Sládečková - maminka jednoho z kluků se o kroužku vyjádřila takto: \"Chci Vám poděkovat za krásný kroužek, Niki je z něj nadšený! Chtělo by to ten kroužek zavést jako standartní součást školkového programu, a to minimálně dvakrát týdně.\"

Pro děti 4-7 let (mladší děti lze přijmout po dohodě s lektorem, vyplňte přihlášku a my se vám ozveme).

Starším dětem doporučujeme  kroužek podobného zaměření Dobrodruzi. Protože někteří rodiče chtějí přihlásit mladší a starší dítě, a byli by rádi, kdyby chodili spolu, je možné, že v některých lokalitách poběží tyto kroužky zároveň a část programu bude společná.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Výbava

Jsme outdoorový kroužek, navíc zima má v posledních letech spíše deštivý průběh, proto je vhodné dítě náležitě vystrojit (občas se vracíme zablácení, takže klidně držte svrchní vrstvu bokem v pytlíku a používejte ji jen na kroužek).

Dále je vhodné přibalit dítěti do batůžku náhradní ponožky a 2 igelitové sáčky, pro případ promočení bot.

Některé děti mají často hlad, je tedy vhodné (ne nutné) jim dát s sebou batůžek s pitím a malou svačinkou.