REFERENCE

Příměstský tábor PRALES s angličtinou 2023

V prvni rade bych chtela moc podekovat za vasi organizaci taboru. Syn se nyni ucastni pralesa s anglictinou a i kdyz tam je drtiva vetsina holek, rika ze je to moc fajn - a syn je narocny klient 🙂 Pry nemaji stejne cas si moc povidat protoze hraji porad nejake hry. Ted se mu libilo napr. Simon said 🙂 Velky respekt pro Adama,ktery se o ne cely den stara a dokaze je takhle cele dny v lese zabavit. Je opravdu uzasny. Mockrat dekujem za vsechno a za vas lidsky a vstricny pristup. Urcite s vami nejsme na tabore naposledy.
Marta Deelman

NERF pobytový tábor 2023

Dobrý den, ráda bych se zpožděním ještě moc všem poděkovala za vedení tábora. Naši kluci byli moc spokojeni a pokud to vyjde, určitě pojedou příští rok znovu.
Sandra Stupková

Pobytový tábor JUMANJI 2022

Dobrý den, také bych chtěla moc poděkovat za Tomáška na táboře. Celou cestu domu mi v autě vyprávěl zážitky a byl moc spokojený a moc si to tam užil. Velké poděkování pak je po zdravotní stránce , kdy jsem moc mile překvapena. Všem děkuji - vedoucím a kuchařkám o péči. Nejlepší prý byla masáž nohou od vedoucího Honzy myslím. 😁Jste všichni skvělí. A obejmutí od hlavní vedoucí v den odjezdu má prý stále v hlavě, jak říkal.☺️
Pavla Samková

Kroužek Divočiny Strančice 2022

Dcera na Váš kroužek nejdříve nechtěla chodit neboť první rok chodila se sestrou a to ji moc bavilo, ale pak když měla chodit sama tak byla smutná. Jarmila to ovšem dokázala udělat tak dobře zábavné, že po dvou prvních lekcích názor změnila a začala chodit s radostí. Když mamince ukazovala jak jezdí tučňáci na sněhu, tak tu málem omylo :-). Hledání pokladu, další zábavné hry a nebo dělání ohně, to je to co děti baví. To, že jsou celou dobu venku a vždy přijdou krásně špinavý a s úsměvem na rtech a v zimě když k Vám ve tmě běží to světýlko a vy odhadujete, zda toto světýlko je Vaše a nebo to druhé, Vás vždy zahřeje u srdce. Mějte se krásně a díky za to co děláte!
Nina Fukalová

PRALES 2019

Dobrý den paní Drtikolová a paní Vančurová, chtěla jsem vám i letkorům Honzovi a Báře moc poděkovat za super příměstský tábor. Děti byly nadšené, každý večer doslova padly za vlast :-)))). Jídlo v ešusech, celý den venku, v lese a u vody + organizace v autobuse..... Prostě úžasné, děti byly smutné, že už to dnes končí. Ještě jednou moc děkujeme a příští rok s námi opět počítejte :-)))
Dáša Páleníková

Příměstský tábor NERF 2019

Dobrý den pane Suchý, chtěla jsem Vám poděkovat za perfektní tábor, Honza byl nadšený
Ivana Hrubešová

Letní tábor Indiáni z Bousova 2019

Dobrý den, pane Suchý, chtěli bychom všem vedoucím z tábora Indiáni z Bousova moc poděkovat za výborný pobytový tábor pro naše děti…. Dcera, Lucka, přijela domů plná dojmů a nadšení a mladšímu bratrovi řekla, že rozhodně musí jet příští rok taky …. Celou cestu domů vyprávěla co všechno zažila...co se jí líbilo a jaké má nové kamarády. Jsme moc rádi, že ještě v dnešní přetechnizované době stále existují klasické stanové tábory, které jsme zažili my, jako děti, kde si děti zkusí žít „v souladu s přírodou“ , suchým záchodem, polní kuchyní, noční hlídkou, službou v kuchyni, bojovkou a v neposlední řadě s partou nadšenců, kteří pro ně připraví pěknou táborovou hru, spoustu her, výlet a další jiný fajn program…
Ivana a Richard Miškovští

Kroužek DIVOČINY

Diky za mile zpravy, cinnost v krouzku se pozitivne projevuje I doma. Lada se treba zcela spontanne rozhodne ze si vyleze na zahrade na strom 🙂
Vilma Jankůjová
Vojta k Vám do kroužku chodí moc rád. A já jsem ráda, že aspoň na chvíli mohl zažít dětství, jako jsme měli my – lezení na stromy, skákání po kamenech, hra Krvavé koleno atd. Moc se mi Vaše aktivity líbí. Pokračujte pořád takhle dál.
Martina Vojáčková, Vojtova maminka
Chceme poděkovat Petru Suchému a klubu Čtyřlístek za všechno, co pro děti dělají. Náš syn chodil dva roky na kroužek Divočina ve školce a těšil se na něj vždy celý týden. Letní tábor Prales v srpnu 2017 byl jedinečný, náš nadšený syn vyprávěl o plavání v rybníku, o bitkách se šiškami a o tom, jak chodil bosky po lese. Petr se dětem věnuje naplno, rozumí dětské psychice a ví, co kluky a holky baví. Jsme rádi za to, co dělá, a má naši důvěru. Naprosto doporučujeme!
Eric Schmidt

Zaslat referenci

Klub dětí a mládeže Čtyřlístek, z.s.

Luční 179

25163 Všestary