NAŠI ASISTENTI

Anna Jeřábková

Email: jerabkova.anicka@seznam.cz

Je mi 18 let a po prázdninách mě čeká maturitní ročník na gymnáziu Špitálská v pražských Vysočanech. Poté bych ráda studovala na VŠ učitelství 1. stupně ZŠ. Na začátku tohoto školního roku jsem jela jako praktikant na adaptační kurz našich primánů (tzn. jedenáctiletí/dvanáctiletí) a mám sedmiletého bratra, takže tuším, co obnáší vymýšlet pro děti herní program. Velice se mi líbí myšlenka lesních táborů, sama jsem přesvědčená, že v lese se děti učí rozvíjet svou fantazii a že stromy a kameny pro ně mohou být daleko lákavější hřiště než nerezová prolézačka.

Adam Cepník

Email: adam.cepnik@email.cz

V současnosti studuji v maturitním ročníku osmiletého gymnázia.
Co se týče zkušeností s prací s dětmi, působím jako pomahatel na hodinách mladších a starších žáků v Sokole Libeň (děti 6-15 let), také jsem dělal praktikanta na adaptačním kurzu primy na našem gymnáziu (šlo především o pomoc při organizaci her, chystání bojovky atd.). V útlém dětství jsem také krátce chodil do skauta.

David Roubal

Email: dadaro@seznam.cz

Jmenuji se David Roubal, je mi 19 let a právě jsem dokončil první ročníky na ČVUT Fakultě elektrotechniky a zároveň na Zemědělské univerzitě Provozně ekonomické fakultě. Rád sportuji, běhám, hraji venkovní kolektivní hry. Do loňského roku jsem se věnoval pozemnímu hokeji, ale nyní jsem se, po pár leté přestávce, naplno vrátil k bojovému sportu Taekwon-do, které mě ovládlo a kde téměř každý den v týdnu pomáhám s tréninkem dětí a nižších pásků.

Kontaktní formulář

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Klub dětí a mládeže Čtyřlístek, z.s.

Luční 179

25163 Všestary