NAŠI ASISTENTI

Ela Vančurová

Email: vancurovaela@gmail.com

Ahoj! Jmenuji se Ela, narodila jsem se v r. 2006 a studuji Mimoškolní a předškolní pedagogiku na Evropské v Praze. Šla jsem na tuto školu, protože mám děti moc ráda. Baví mě s nimi blbnout a rozvíjet fantazii.

U Čtyřlístku jsem oficiálně od svých 15 let. Roky předtím jsem mamce, která tu pracuje, pomáhala a tak si oblíbila všechny tábory (jak pobytové tak i přímestské).

Sama jsem na pobytový tábor jezdila od první třídy a moc mě bavil. Vždy jsem se starala o ty mladší a to mi také zůstalo.

Ve volném čase ráda kreslím a zkouším nové věci. Hlavně tedy ohledně pohybu, ráda se naučím novou hru, se kterou přijde jedno z vašich dítek.

Od druhé třídy dělám karate. Moc mě to baví a když to řeknu dětem, hned chtějí něco naučit. Letošním rokem povedu i kroužek Atletické přípravky ve Strančicích.

Setkat se se mnou můžete i v létě na některém z příměstských či pobytových táborů.😄

Klub dětí a mládeže Čtyřlístek, z.s.

Luční 179

25163 Všestary