Zimní víkendovka pro rodiče s dětmi

Pro: děti s rodiči

Kdy: 1. 2. - 4.2. 2024

Kde: chata Katmarka, Rokytnice nad Jizerou

Cena: 2900,-/dítě a 3400,-/dospělý včetně stravy

Pojeďte s námi na prodloužený víkend na hory!!

Lyžovat, sáňkovat, bobovat, stavět sněhuláky, koulovat se, zkrátka užívat si společný zimní čas s dětmi a odvézt si spoustu zážitků!!

Možnost lyžování nedaleko

Skiareál Studenov v těsné blízkosti

Dostupnost běžeckých tras

Díky poloze velká pravděpodobnost sněhové nadílky 🙂

Neomezená zábava na sněhu

Sáňkování, bobování

Koulování, stavění iglů

Rozdělávání ohně na sněhu

Bez starostí

Profesionální lektoři

Program pro děti (i rodiče)

Možnost odpočinku pro rodiče

Domácí strava

Kde: Chata Katmarka, Rokytnice nad Jizerou

Krásná romantická dřevěná chalupa Katmarka, která se nachází nedaleko lyžařského areálu Studenov. Ze sjezdovky se k chatě dá dojet při dobrých podmínkách rovnou na lyžích. V přízemí chaty se nachází  infrasauna pro 2 osoby.

K dispozici společenská místnost, jídelna a 6 pokojů. Sociální zařízení je společné, ale krásně zrenovované, 2x WC. Ve společenské místnosti kachlová kamna, pokoje jsou vytápěny přímotopy. Kuchyně je standarně vybavená - mikrovlná trouba, lednice s mrazákem, trouba, plynový sporák, nádobí.

Parkování bude záležet na sněhových podmínkách. V případě velkého množství sněhu lze parkovat na parkovišti asi 600 metrů od chalupy, zavazadla dopraví na chatu majitelé objektu.

Vezměte si s sebou prosím přezutí/domácí obuv - přeci jen jde o horskou chatu, tak ať vám nemrznou nohy 🙂

Nabídka pokojů:

• Pokoj č. 1 - 4x lůžko s možností 1x přistýlky
  • Pokoj č. 2  - 4x lůžko
  • Pokoj č. 3 - 4x lůžko
  • Pokoj č. 4 - 4x lůžko
  • Pokoj č. 5 - 4x lůžko
  • Pokoj č. 6 - 4x lůžko

PROGRAM - aneb co můžete čekat?

• doufejme, že spoustu sněhu a omrzlé tváře 🙂
  • bobování, sáňkování, stavění iglů, sněhuláků, prostě vyzkoušíme všechno, co se dá podniknout na sněhu a se sněhem
  • aktivity v chatě pro různé věkové kategorie dětí, rodiče se můžou zapojit, nebo si odpočinout
  • jakákoliv část programu je samozřejmě dobrovolná
  • konkrétní aktivity budeme ladit na místě podle nálady, energie účastníků, počasí - prostě k vaší maximální spokojenosti
  • dobré jídlo, celodenní pitný režim
  • čas strávený společně s dětmi a spoustu zážitků, které si odsud odvezete
  • pohodový víkend strávený ve společnosti podobně naladěných rodičů a dětí

Pobyt organizačně zajišťuje Iva Hybnerová, tel.: 602 102 967, email: iva.hybnerova@klubctyrlistek.cz. V případě potřeby se obracejte na jakýkoliv z uvedených kontaktů.

Cena za prodloužený víkend činí 2900,- Kč za dítě a 3400,- za dospělého. Můžete objednávat rovnou celý pokoj, pokud dátě dohromady potřebný počet osob, nebo můžete objednat pouze lůžka na pokoji. V případě, že budete chtít objednat větší pokoj, než kolik vás je, tak neobsazené lůžko na pokoji je zpoplatněno částkou 1500 Kč.

Cena zahrnuje: ubytování, plnou penzi, program, pojištění, obecní poplatky.

Plná penze představvuje snídani, oběd, večeři a dvakrát svačinu, plus pitný režim po celý den.

Cena nezahrnuje: dopravu, náklady na případný lyžařský vlek a storno pojištění, které si můžete sjednat viz doporučený odkaz níže.

Po vyplnění a odeslání objednacího formuláře Vám přijde e-mail s potvrzením objednávky. Faktura Vám poté dorazí po uhrazení pobytu. Pokud byste měli nějaký problém s objednávkou, nedorazilo Vám potvrzení nebo vám něco nesedělo, můžete se obrátit také na e-mail petra.schankova@klubctyrlistek.cz.

Pokud byste chtěli uhradit částku prostřednictvím dvou splátek, tak se na nás prosím po vytvoření objednávky obraťte, domluvíme se individuálně.

Storno podmínky

V případě zrušení je nutné sehnat náhradníka nebo stornopoplatek činí do 1. 12. 2023 20%, do 1. 1. 2024 50%, do 15. 1. 2024 80%, poté 100%.

Doporučujeme Vám pojistit se pro případ storna u Evropské cestovní  pojišťovny (ideálně do 3 dnů od přihlášení). Můžete tak učinit zde, nebo u Vaší pojišťovny, pokud má obdobný produkt.

Hlavní vedoucí

Petr Suchý