PŘECHOD JEŠTĚDSKÉHO HŘEBENE

Zveme vás na víkend určený pro všechny milovníky pohybu a přírody! Nezapomentulná atmosféra pod známým Ještědským vysílačem a úžasné výhledy na Jizerské hory, Krkonoše, Krušné hory a České středohoří se vám vryjí do paměti a získáte krásnou představu o rozlehlosti této části české kotliny.

KDY: 21. - 22. září 2024

PRO KOHO: pro dospělé, rodiče s dětmi od 12 let, příp. samostatné děti starší 12 let po domluvě

CENA:  osoba 900 Kč

• Přenocování
    zajištěno na turistické chatě pod Ještědem
  • Strava
    snídaně je zajištěna, večeři si každý může dát dle libosti v restauraci na chatě
  • Program
    přechod hřebene, výhledy, pohodový víkend v partě podobně naladěných lidí
  • Společně strávený čas
    zážitky s dětmi, odpočinek a prima vzpomínky

SOBOTA

- sraz v sobotu ráno v Hodkovicích na Mohelkou (dopravu na místo bychom zkoordinovali před odjezdem)

- přechod hřebene - sobotní trasa má cca 12,5 kilometru

- odpoledne/večer dorazíme na KČT Chatu Pláně pod Ještědem, kde nás čeká krásný večer

NEDĚLE

- s dobrovolníky a nadšenci vyrazíme na východ slunce na Ještědu

- posnídáme na chatě a pak se vypravíme na zbytek trasy a odpoledne dojdeme do Hrádku nad Nisou (nedělní část trasy měří asi 25 km, hlavně klesání)

V případě jakýchkoliv dotazů a nejasností volejte Petrovi Suchému (kontakty níže) -  má zkušenosti s trasou i ubytováním, takže vám rád se vším poradí a společně jistě vymyslíte to nejlepší řešení...

ORGANIZAČNÍ INFORMACE:

Cena za víkend na osobu je 900,- Kč.

Cena zahrnuje:
ubytování v chatě Pláně, které vám bude zajištěno z naší strany, snídani na chatě, záštitu zkušeného vedoucího výpravy se zdravotnickým školením

Cena nezahrnuje:
dopravu, večeři v sobotu večer na chatě

Přihláška
V přihlášce, prosím, uveďte jméno, příjmení a pak také jména a věk všech účastníků, kteří s vámi přijedou. Podle toho pak budeme objednávat pokoje. Po vyplnění a odeslání přihlášky vám přijde e-mail s potvrzením a shrnutím objednávky a platebními údaji. Následně budeme rezervovat pokoj. Pro úhradu pobytu tedy prosím vyčkejte na potvrzení rezervace z naší strany.
Po uhrazení pobytu vám pak na zadaný e-mail dorazí faktura.

Stornopodmínky:

V případě zrušení je nutné sehnat náhradníka, nebo je stornopoplatek do 31. 6. 2024 20%, do 31. 7. 2024 50%, do 31. 8. 2024 80%, poté 100%.

Doporučujeme Vám pojistit se pro případ storna u Evropské cestovní pojišťovny (ideálně do 3 dnů od přihlášení). Můžete tak učinit zde, nebo u Vaší pojišťovny, pokud má obdobný produkt.

Kdo s vámi pojede:

Petr Suchý