Věk: 2 - 18 let
Lekce trvá 45 min
Počet lekcí/rok: 38
Cena: od 268 Kč/ lekce

Angli4

Angličtina s Mortimerem 

Mortimer English Club je originální koncept navazující výuky anglického jazyka od nejmenších dětí. Mnohaletá tradice, ověřená metoda, vlastní výukové materiály, kvalitní a pravidelně školení lektoři a desítky tisíc spokojených studentů po celém světě jsou zárukou kvalitního vzdělání.

Mortimer English Club v České republice je oficiálním přípravným centrem pro celosvětové uznávané cambridgské zkoušky pro děti Cambridge English Qualification.

Pojďme využít talentu dětí a naučit je anglicky bez námahy!

Angličtina je jazyk, kterým se domluvíte téměř všude na světě. Je podstatnou součástí našich životů. Je potřebná pro budoucí profesní život Vašich dětí, stejně tak její dobrá znalost rozvine Vaše dítě jako osobnost. A o to jde především! Vaše dítě bude naší metodikou a výbornými výukovými materiály a vzdělanými lektory podporováno v procesu učení se. Žádné dítě se u nás nebude cítit špatně, bude vždy soustavně podporováno a povzbuzováno.

Včasná výuka angličtiny v našich programech Vám pomůže vychovat sebevědomého a přitom pokorného člověka, který se nebude bát mluvit.

Všechny kurzy probíhají v Říčanech, v budově Sunny Kids, 17. listopadu 233/ 41 (vchod z ulice Žižkova)

Cena kurzu - školní rok, 38 lekcí - je 10 590 Kč, případně rozdělena do 3 spátek (3x 3560 Kč). Sourozenci mají slevu 400 Kč/ kurz.

Cena kurzu - 2. polotetí (od 1. 2. 2023) - je 4870 . Sourozenci mají slevu 200 / kurz

Neučíme ve dnech školních prázdnin, dle Praha - východ.

Rozvrh  budeme upravovat podle vašeho zájmu, prosím kontaktujte nás, pokud vám nevyhovuje termín dle rozvrhu.

Naše Kurzy

EFM: English for Minis - pro děti od 2 let

Angličtina pro mrňousky je speciální výukový koncept pro děti od dvou let. 
Děti jsou zde zábavně a nenásilně seznamovány s angličtinou pomocí velké spousty pomůcek, her a písniček.

Právě v tomto věku je dětský mozek nejvnímavější pro učení se jazykům. Pokud je dítě seznamováno s cízím jazykem pravidelně, naučí se gramatiku a přízvuk cizí řeči tak přirozeně, jako se naučí svůj rodný jazyk.

Na začátku kurzu je naší hlavní prioritou porozumění řeči a vyslovení jednotlivých slov.

 

EFC (EFC1, EFC2): English for Children - pro děti 4 - 10 let

English for Children je atraktivní způsob, jak se naučit anglicky bez námahy a nudného memorování slovíček. Jsou to návazné kurzy, které byly poskládány přesně pro děti od čtyř do deseti let. Kurzy jsou opět doplněny originálními učebními materiály. 

Výborně se hodí i pro děti s poruchami učení. English for Children staví na uznávané a ověřené metodě kopírující výuku mateřského jazyka.

 

EFCK (EFCK1, EFCK2): English for Cool Kids - pro děti 9 - 13 let

Pro studenty, kteří již získali základní znalosti anglického jazyka - ať už na základní škole, nebo s Mortimerem - je ideální kurz English for Cool Kids (EFCK). Zaměřujeme se především na přípravu vašeho dítěte na přechod na střední školu. Fantastické příběhy, hry a spousta cvičení na čtení a psaní promění výuku angličtiny v pozitivní zážitek. Základní gramatiku se učíme efektivně pomocí her a spousty cvičení. Vaše dítě získá jistotu při používání anglického jazyka, mluvení v angličtině se pro něj stane tou nejpřirozenější věcí na světě.
 
- Nejlepší možná příprava na střední školu
- Kurzy v malých skupinkách přizpůsobené potřebám dítěte
- Živá a zábavná výuka s mnoha podněty
- Fantastické výukové materiály se spoustou cvičení na čtení, psaní a gramatiku
- Schopnost mluvit, číst a rozumět anglicky
- Příprava na střední školu: přípravné kurzy pro žáky základních škol

 

FFE1/2: Fit for English 2 - pro děti  13 - 17 let (pokročilí)

Kurzy pro dětské pokročilé studenty, nebo ty, kterým školní angličtina prostě sama do hlavy neleze. 

Fit for English, to je učení se pro život.  Lépe porozumíte světu, ve kterém žijete, když hovoříte a rozumíte dobře anglicky. Zkušení lektoři Mortimer kurzů vás provedou nepopulární anglickou gramatikou tak, že ji snad budete mít i rádi. Bez stresu a se spoustou praktických cvičení.

Budete v kontaktu se studenty Mortimer kurzů po celém světě díky e-mailu a Skype callům organizovaným během lekcí.

Úroveň jazykových kurzů pro teenagery je v souladu s Evropským jazykovým rámcem.

Výukový koncept je sestaven tak, aby doplňoval a rozšiřoval výuku anglického jazyka na základní škole. Veškerá gramatika, která je v osnovách základní školy je v tomto kurzu zahrnuta a široce probírána. Vše nové je pak upevněno skrze mnohá cvičení, hry, příběhy a další aktivity. 

Pokud si nejste jistí, který kurz máte pro vaše dítě vybrat, napište nebo zavolejte: ricany@mortimer-anglictina.cz, +420 728 404 629 (Kristýna Syrovatská)