Velká divočina

víkendová akce pro táty s dětmi 3 - 10 let

12. - 14. 5. 2023 Sloup v Čechách

AKCE JE JIŽ PLNĚ OBSAZENÁ!

Pokud byste měli zájem nahlásit se jako náhradník, ozvěte se prosím na iva.hybnerova@klubctyrlistek.cz, nebo +420 602 102 967. Ozvali bychom se vám, pokud by někdo vypadnul! Děkujeme!

Přijeďte se uvolnit, zablbnout si a věnovat se hrám s dětmi.

Co je náplní akce?

Nejdříve si odpočineme, a pak polehku začneme – budeme hrát v lese hry, stavět bunkry, vyrazíme na loveckou výpravu.

Probudíme vašeho vnitřního bojovníka (lovce, divocha) a ten dostane skvělou příležitost se vyřádit.

Pak to pořádně rozjedeme – přidáme silové a kontaktní hry, zápasy, řvaní, divošský tanec.

Pak si dáme vynikající jídlo, posedíme u večerního ohně a dosyta se vyspíme.

Takže to bude pecka - vy strávíte plnohodnotně čas s vašimi dětmi a zároveň si odpočinete.

Každá aktivita je dobrovolná a tak si každý táta s dítětem může vybrat, čeho se zúčastní.

Každopádně zapomenete na všední starosti, vyčistíte si hlavu a vrátíte se nabití energií.

Co akce přinese tatínkům?

• intenzivní prožitky s vlastními dětmi
  • návrat do vlastního dětství
  • probuzení vnitřního divokého muže
  • propojení se s přírodou
  • spoustu inspirace, co dělat s dětmi

A co dětem?

• překvapující pohled na tátu
  • nové zážitky v dobré partě
  • poznání mužského světa
  • dobrodružství v přírodě
  • spoustu pohybu

12. - 14. 5. 2023

Chalupa A-TOM, Sloup v Čechách

Tátové, vykročte z komfortní zóny

Můžete mít obavu ze skupiny mužů, které neznáte. Ale spojuje vás touha přiblížit se vlastní dětem, a ta vám dává společný prostor, kde se můžete poznat.

Můžete mít pocit, že hra je ztráta času, ale čas strávený s dětmi je investice do jejich budoucnosti.

Můžete si říkat, že hrát si s dětmi není pro vás, ale v každém z nás je malý kluk, který si rád hraje, stačí ho jen probudit.

Rámcový program

Do 18:30 příjezd k chatě
19:00 večeře
20:00 inspirativní film

8:00 snídaně
9:00 program
12:00 oběd
13:00 program
18:30 večeře
20:00 seminář pro tatínky / oheň pro děti

8:00 snídaně
9:00 program
12:00 oběd
13:00 odjezd

Praktické informace

Cena je 2300,- Kč za tátu a 1300,- Kč za dítě.

Odvezete si domů znalosti a dovednosti, které využijete při dalších chvílích s vašimi i cizími dětmi. A hlavně zažijete spoustu pocitů radosti a veselí, které divočení přináší.

Zájemce čeká navíc dvouhodinový seminář na téma mužské archetypy – bojovník, milovník, mág a král. Budete mít možnost si uvědomit, jak se který ve vás projevuje, a k čemu jsou dobří.

Cena zahrnuje

Ubytování, plná penze včetně 2 svačin za den, program, pojištění proti úrazu.

Ubytování je v budově na postelích - je potřeba si vzít spacák.

vlastní

Doporučený věk

Doporučený věk dětí 3-10 let, jiný věk nebo účast dětí bez tatínka jsou případně možné po konzultaci s přípravným týmem.

Přihláška, platební pokyny

V objednávce zadejte všechny účastníky - tátu a dítě/děti, jejich jména a věk, případná zdravotní omezení.
Po vyplnění a odeslání objednávky vám přijde potvrzovací e-mail.
Po zaplacení dostanete e-mail s potvrzením a finální fakturou.
Nejpozději týden před akcí vám pošleme e-mail s detailními instrukcemi.

Dárkový poukaz

Pokud chcete zakoupit pobyt jako dárek, využijte možnosti koupit dárkový poukaz - vyberete ho v objednávce. Zašleme Vám ho poté e-mailem po uhrazení faktury.

Zrušení akce

V případě nenaplnění minimální kapacity jsme nuceni akci odložit. V tom případě budete informováni e-mailem nejpozději týden před zahájením akce a peníze vám budou vráceny.

Storno účasti

V případě stornování pobytu:

- do měsíce před začátkem akce vracíme 90% částky,

- do 14 dnů před začátkem akce vracíme 50% částky,

- do 7 dnů před začátkem akce vracíme 10 % částky.

Pro případné storno z důvodu nemoci se doporučujeme pojistit například u ERV nebo u jiné pojišťovny dle vašeho výběru.

Z předchozích akcí ...

Momentálně nejsou k dispozici žádné články.