AIRSOFT akce pro všechny nadšence

(od 12 let do 100 let)

Dopoledne plné akční zábavy a dobrodružství pro všechny nadšence!

Připojte se k nám a doražte do krásného airsoft areálu nedaleko obce Mimoň v Libereckém kráji, který je plný stromů, možných úkrytů a skrytého dobrodružství!

KDY: 20. dubna 2024, od 10 do cca 14 hodin

KDE: Airsoft areál Nový Dvůr, nedaleko obce Mimoň

PRO KOHO: všechny starší 12 let

CENA: 700 Kč

• Pohyb
    spoustu volného pohybu po velkém areálu, průzkum terénu a aktivně strávené dopoledne
  • Spolupráce a taktika
    trénink komunikace, spolupráce a také improvizace přímo v místě akce
  • Zážitky
    společně strávený čas se nedá ničím nahradit

Cena za akční dopoledne (od 10 do cca 14 hodin) je 700 Kč, platbu je třeba uhradit předem prostřednictvím našeho objednávkového formuláře. Vyplníte potřebné údaje, způsob platby a obratem dostanete do e-mailu potvrzení objednávky. Po uhrazení vám do e-mailu přijde zpráva potvrzující úhradu a faktura.

Součástí ceny je zapůjčení zbraně včetně příslušenství, 2000 ks střeliva, a samozřejmě instruktáž a proškolení před akcí.

Děti od 12 - 18 let by měli mít obličejovou masku, která je součástí ceny. Jejich počet je však omezen.

Akce se koná v airsoftovém areálu nedaleko obce Mimoň v Libereckém kraji. Přímo u areálu je parkoviště, kde bude sraz před začátkem akce. Podrobnější informace k průběhu akce bychom Vám zaslali v předstihu.

S sebou si vezměte pohodlné oblečení do přírody, u kterého nebude vadit, že se může zašpinit. Vybírejte s ohledem na počasí. Nezapomeňte také kvalitné pevnou obuv, dostatečně velkou svačinu a dost pití.

Vedoucí akce

Petr Suchý