Jak reagujeme na lock-down

Omezení, která vyhlásila vláda na kroužky, se nás nemile dotklo. Nemůžeme brát děti z MŠ a ZŠ ven a jim i nám to chybí. Jsou zavřené doma/ve školce, pokud si na ně udělají čas rodiče, je to skvělé. Naše děti potřebují na vzduch, vyběhat, zařádit si a ne jen sedět u PC. Když už tedy máme tohle omezení, pustili jsme se do jiných věcí. Pořádáme webináře Výchova kluků, které budou zaměřeny právě na to, co v dnešní době kluci potřebují a nedostává se jim. Pokud chcete vědět, jak lépe vychovávat kluky, aby z nich vyrostli správní muži a nikoliv mamánci nebo jiné nezdravé karikatury mužství, tak se přidejte. Dozvíte se

  • jak rozvíjet mužský potenciál
  • co kluci potřebují jinak než holčičky
  • jak řešit konflikty, neposlušnost, lenost a další negativní projevy
  • proč vznikají digitální závislosti a co si s nimi počít
  • a spoustu dalších témat

Budeme rádi, když nám pod článek napíšete témata/problémy, které při výchově řešíte. Budeme tak moci webinář zaměřit na řešení konkrétních věcí a vy si více odnesete, Tak neváhejte a přihlaste se.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.