Kroužky 2021/22

Užili jste si naše tábory? Pojďte se vídat i v průběhu školního roku na našich kroužcích…

Divočiny – pohybový, outdoorový kroužek pro předškolní děti, opět v Říčanech, Strančicích a Struhařově.

Letos poprvé nabízíme ve strančické sokolovně – kromě čtvrteční atletiky s Jakubem Hoftou – oblíbený taneční kroužek s Bárou Bláhovou.

V pondělí se mohou dívky těšit na přírodu v kroužku Amazonky s Jarmilou Drtikolovou. Máte rády les, zvířátka, pohyb a partu prima holek? Přihlaste se.

Na chlapce se v obdobném kroužku s názvem Zálesáci těší Rosťa Teofil.

V nabídce najdete i kreativní kroužky jako Tvořílek (tvoření z různých materiálů a různými technikami) a Šikula (práce se dřevem v truhlárně ZŠ)

Kompletní rozvrh všech kroužků najdete zde https://klubctyrlistek.cz/krouzky/, kde se také můžete přihlásit.

Těšíme se na všechny děti!

Tým Klubu Čtyřlístek