Kroužky 2018/19

Připravili jsme kroužky pro rok 2018/19. Novinkou je kroužek Tvořílek – obdoba Kreativních dílniček a Zálesáci – to je náhrada Lesního klubu, který byl bohužel ztrátový a tak pokračujeme v kratším 2-hodinovém formátu.

Jaký je tedy hlavní rozdíl mezi Dobrodruhy, Zálesáky a Amazonkami? Zálesáci jsou pro kluky, Amazonky pro holky a Dobrodruzi pro všechny. Z našeho pohledu oddělené kroužky jsou lepší, protože mezi kluky a holkami jsou rozdíly, na které je potřeba brát zřetel. V menších obcích je však méně dětí, a tak Dobrodruzi mají také své místo.

Jana Vančurová se stala manažerkou Klubu. Je zodpovědná za kompletní agendu kolem kroužků a táborů.  Jana perfektně připravila příměstský tábor PRALES a tak jí mohu jen popřát, ať jí práce dál baví tak jako dosud.

Kroužek Tvořílek, který jsme připravili pro ZŠ Ondřejov, jsem se po dohodě s La Mamkou rozhodli stáhnout z důvodu nízké poptávky  v Ondřejově.