Věk: 6 - 12 let
Lekce trvá 1.5 h
Počet lekcí/pololetí: 15
Cena/pololetí: 2290 Kč

Pro nedostatek zájmu neotevřeno!

POTŘEBUJE VAŠE DÍTĚ VÍCE POHYBU A MILUJE NERF BITVY?

TENTO KROUŽEK PATŘÍ VŠEM NERFÓZNÍM DĚTEM - MÁTE TAKOVÉ DOMA? PAK JE TU SPORTOVNÍ KROUŽEK PŘÍMO PRO NĚJ!

NERF KROUŽEK

Cíl kroužku

Záměrem je vyběhat a vyřádit všechny děti, které mají doma na poličce Nerfku a rády by jí každý týden provětraly. Rodiče budou mít jistotu, že je vše pod dohledem a v rámci hry. Všichni si budou moci vyzkoušet vedení týmu, spolupráci i práci pod vedením kamaráda.

Program

Je určeno pro děti od 6 do 12 let, které se rády připojí k prima partě se svou Nerf zbraní.

• NERF souboje, nácvik taktiky

• duely, bitvy tříčlenných i vícečlenných týmů

• komunikace v týmu, plánování operace

• vzájemné krytí, postup v terénu

• pohybové hry a jiné aktivity

Vybavení na kroužek:  pití, přezůvky se světlou podrážkou, vlastní zbraň (manuální, nikoliv elektrickou), náboje a ochranné brýle (stačí sluneční, cyklistické, lyžařské nebo dioptrické). Vlastní náboje je dobré podepsat nebo označit (stačí cca 15-20 ks). Lektoři mají vždy nějaké náboje navíc a lze od nich přikoupit.

Pokud si chcete kroužek vyzkoušet a nemáte vlastní zbraň, bude tu k zapůjčení také.