NERF příměstský tábor ve Svojeticích 2024

Přidejte se k nám na letním příměstském táboře NERF. Většinu času budeme trávit v lese, kde jsou ideální podmínky pro dobrodružství a různé NERF aktivity.

Místo: Svojetice

Přes den se budeme pohybovat v lese v okolí Svojetic, především směrem na Jevany, Zvánovice a Černé Voděrady.

2 termíny: 22. - 26. července a 19. - 23. srpna 2024

NERF příměstský tábor si ve Svojeticích užijeme hned dva prázdninové týdny - vybrat si můžete jen jeden z nich, nebo se přihlásit na oba dva.

Pro děti od 6 do 14 let

Tábor je určen všem fanouškům, zájemcům a obdivovatelům NERF od 6 do 14 let. Máte-li dítě starší nebo mladší, konzultujte věk, prosím, s realizačním týmem.

Využijte slevy

Základní cena je 3450,-Kč. Využijte slevové ceny za včasný nákup, které začínají už na 3050,-Kč. Navíc další slevy za sourozence nebo objednávku více turnusů.

Jídlo a pitný režim

Děti dostanou teplý, chutný oběd, a dopolední i odpolední svačinku včetně ovoce a zeleniny. Samozřejmostí je dodržování pitného režimu. Potravinové intolerance, prosím, hlaste dopředu.

Program příměstského tábora:

• NERF souboje, nácvik taktiky
  • duely, bitvy tříčlenných i vícečlenných týmů
  • komunikace v týmu, plánování operace
  • vzájemné krytí, postup v terénu
  • postup v budově (v případě špatného počasí)
  • hry v lese a jiné aktivity

• Na programu budou letní venkovní aktivity a NERF trénink.
  • NERF aktivitám se budeme věnovat většinu dne.
  • Zbytek času využijeme ke koupání a hraní klasických táborových her.
  • Vybudujeme si bunkry.
  • V případě nepřízně počasí můžeme využít domluvené zázemí.

• Příměstský tábor probíhá od pondělí do pátku, vždy od 8:00 do 17:00h.
  • Místo setkávání - Svojetice Na vyhlídce, předání dětí v 7.30 - 8.00h. a 16.30 - 17.00h. , link na mapu zde, GPS - 49.9627942N, 14.7453750E
  • Svoz dětí lektorem z obcí Strančice, Mnichovice, Praha - Háje, Uhříněves, Říčany, Mukařov, Svojetice je možný po domluvě. Konkrétní informace budou rozesílány zhruba měsíc před nástupem na tábor. Pokud máte o asistenci s dopravou vašeho dítěte zájem, označte tuto možnost v přihlašovacím formuláři.
  • Přes den se budeme pohybovat v okolí Svojetic, především směrem na Struhařov, Jevany, Zvánovice a Černé Voděrady.
  • Doporučený věk dětí 6 až 14 let, jiný je možný po konzultaci s přípravným týmem.
  • Turnus bude otevřen, pokud se přihlásí alespoň 15 dětí.
  • Dítě musí mít vlastní zbraň (manuální, nikoliv elektrickou), nábojeochranné brýle (stačí sluneční, cyklistické, lyžařské nebo dioptrické). Vlastní náboje je dobré podepsat nebo označit. Lektoři mají vždy nějaké náboje navíc a lze od nich přikoupit.
  • Storno podmínky:
    Přesunutí na jiný turnus z důvodů nemoci  je možné za dodatečný poplatek 250,- Kč při oznámení více než týden dopředu. V případě nahlášení v den začátku turnusu a později, je přesun na jiný turnus možný za dodatečný poplatek 1.000,- Kč.
    Odhlášení do 4 týdnů před začátkem přihlášeného turnusu - storno poplatek  350,-Kč.
    Odhlášení do 3 týdnů před začátkem přihlášeného turnusu - storno poplatek  550,-Kč.    Odhlášení do 2 týdnů před začátkem přihlášeného turnusu - storno poplatek  50%.
    Odhlášení do 1 týdne před začátkem přihlášeného turnusu - storno poplatek  70%, později 100%.
  • V případě zrušení tábora z důvodu vládních opatření vracíme zpět celou částku. Pro případ vašeho onemocnění je dobré se připojistit. Odkaz na pojištění storna naleznete zde, ale uzavřete jej s pojišťovnou do tří dnů od vystavení faktury za tábor.

Rezervujte si místa na oblíbeném táboře již dnes a využijte slevu pro brzký nákup. V případě jakýchkoliv otázek nám napište, nebo kontaktujte přímo Janu Vančurovou, e-mail: jana.vancurova@klubctyrlistek.cz, nebo tel. 737 882 959.