Letní příměstské tábory PRALES PRAHA Kunratický les 2024

"BLÁZNIVÝ PRALES"

Užijte si s námi další ročník oblíbeného příměstského tábora PRALES (prázdniny v lese). Les nabízí spousty míst pro skvělá dobrodružství. Kamarádi i lektoři se postarají o dobrou náladu, pestrý program i prostor pro vlastní hraní a zkoumání lesa.

Letošní společný název pro náš příměstský tábor je "bláznivý". Celé prázdniny budeme dělat trošku netradiční věci. Ať už vymyslíme během jednoho týdne cokoliv, budeme se snažit, abychom si vše užili nejen my, ale hlavně naši malí kamarádi. Takže jeden týden se potkáme se zvláštními pohádkami, další si třeba oslavíme velikonoce a vánoce, poté procestujeme celý svět a nakonec navštívíme naši planetu nejen v pravěku, ale třeba i za dob králů, rytířů a princezen. Tak co, těšíte se tak, jako my?  Letos jsme tu pro vás 2 srpnové týdny, stačí si vybrat!

Turnusy příměstského tábora PRALES

v Praze Kunraticích

2 srpnové turnusy

1. turnus: 12. - 16. 8. 2024, Popletené pohádky
Lektoři:

2. turnus: 19. - 23. 8. 2024, Od pravěku až k nám
Lektoři:

Místo: Kunratický les (Krčský park)

S dětmi se budeme pohybovat na jižní straně Krčského parku, v prostoru mezi Kunratickým mlýnem a tvrzí, budeme celý den v přírodě. Je tam chládek a mnoho příležitostí ke hrám. Děti si budou moci odpočinout pod táborovou plachtou.

2 turnusy během letních prázdnin

Týdenní turnusy příměstského tábora Prales si můžete užít po čtrnáct dní v srpnu. Můžete si zvolit jenom jeden, nebo se zúčastnit obou.

Bláznivá témata, která si vaše děti užijí

Společným názvem celého Pralesa je "bláznivý", protože budeme dělat netradiční věci a v každém týdnu prožijeme spoustu prima věcí, které se normálně nestávají... Jeden týden se staneme součástí popletených pohádek, v dalším týdnu se zase podíváme, jak to tu začalo a zkusíme třeba ulovit mamuta nebo zachráníme čest princezny.

Pro děti od 4 do 13 let

Děti rozdělujeme do týmů podle věku, sourozenců, kamarádů a podle jejich preference. I letos povedou týmy zkušení lektoři.

Sleva za včasný nákup

Nejlevněji můžeme u nás nakoupit hned začátkem roku 2024, kdy je cena za 1 turnus 2950 Kč. Poté se k blížícím se prázdninám cena přímo úměrně zvyšuje. Neměla by překročit částku 3350 Kč. Navíc lze při hromadných objednávkách nebo objednávkách pro sourozence odečíst další částky.

Jídlo a pitný režim

Děti dostanou teplý, chutný oběd, a dopolední i odpolední svačinku včetně ovoce a zeleniny. Samozřejmostí je dodržování pitného režimu.

Témata příměstských táborů PRALES

Popletené pohádky

Za sedmero horami a sedmero řekami žil jeden kouzelník, který měl sešit s tajemnou mocí... Byl to vlastně deník pohádkové říše.  Tento deník se mu ale ztratil a i když hledal, najít ho nemohl. Zatím se ale v pohádce děly podivné věci... Místo koně přijel rytíř na oslovi, ze sluje nevyšel hrozný drak, ale malé kotě, místo zlaté hvězdy na čele vyrostla princezně bradavice, a její zlatá hvězda byla spatřena na vodníkovi.

Pomozte nešťastnému kouzelníkovi všechno napravit!

OD PRAVĚKU AŽ K NÁM

Opět budeme potřebovat pomoci... Našli jsme dopis od kapitána Nema, jež obsahuje návod na výrobu stroje času. Když se do toho dáme hned první den, určitě si ještě užijeme to správné cestování.

Abychom zapadli, budeme se muset přizpůsobit nebo správně maskovat. Už se těšíme na neandrtálce, mamuty nebo rytíře a princezny. Záleží jen na nás, jak dlouho se kde zdržíme.

• Příměstský tábor probíhá vždy od pondělí do pátku, od 8:00 do 17:00 h.
  • Místo setkávání - Kunratická škola, předání dětí v 7.30 - 8.00 a 16.30 - 17.00 h., link na mapu zde, GPS - 50.0132331N, 14.4830233E
  • Turnus bude otevřen, pokud se přihlásí alespoň 15 dětí.
  • Storno podmínky:
  • Přesunutí na jiný turnus z důvodů nemoci  je možné za dodatečný poplatek 250,- Kč při oznámení více než týden dopředu. V případě nahlášení v den začátku turnusu a později, je přesun na jiný turnus možný za dodatečný poplatek 1.000,- Kč.
  • Odhlášení do 4 týdnů před začátkem přihlášeného turnusu - storno poplatek  350,-Kč.
    Odhlášení do 3 týdnů před začátkem přihlášeného turnusu - storno poplatek  550,-Kč.    Odhlášení do 2 týdnů před začátkem přihlášeného turnusu -  storno poplatek  50%.
    Odhlášení do 1 týdne před začátkem přihlášeného turnusu - storno poplatek  70%, později 100%.
  • Připojištění storna je možné po domluvě, nejdéle 3 dny od vystavení objednávky, pro více informací nás neváhejte kontaktovat, odkaz na ERV pojištění zde. Cena tohoto připojištění je cca 5 - 8% z ceny tábora. Stojí to za zvážení, protože náhoda je blbec.
  • Všeobecné obchodní podmínky ke stažení zde.

Rezervujte si místa na oblíbeném příměstském táboře již dnes a využijte slevu pro brzký nákup. V případě jakýchkoliv otázek nám napište, nebo kontaktujte přímo Janu Vančurovou, e-mail: jana.vancurova@klubctyrlistek.cz, nebo tel. 737 882 959.