Rodina ve hře

Přijďte si se svými dětmi zahrát a naučit se, jak být pro ně správným rodičem.

20. ledna 2018, 14:00 - 18:00

Nezapomeňte si zapsat tuto akci do svého kalendáře. Registrace příchozích od 13:30.

Kulturní dům Světice

Zobrazit Kulturní dům Světice na mapě.

Vstupenky

Dospělý 280 Kč, Dítě 180 Kč, dále zvýhodněné vstupenky pár rodič + dítě a rodinné vstupenky
Počet míst je omezený, objednejte si své vstupenky již teď. V případě nenaplněné kapacity bude možné koupit vstupenky i na místě s 20% přirážkou.

Posilte svůj vztah k dětem

Empower the child je unikátní metoda pohybových her při živé hudbě pro děti a dospělé (rodiče i staré rodiče), které harmonizují tělo i duši. Hudba je důležitá pro sladění skupiny v jeden celek a dochází tak ke generačnímu spojení dětí a dospělých a naopak. Hry jsou zaměřené na upevnění důvěry, cílevědomosti, vůle, nastavení hranic a překonání strachu. Naučí vás porozumět svým dětem, zadovádět si s nimi a vše správně načasovat.

Lektorem kurzu je Jozef Mihališin, který inspiruje rodiny již několik let.

Obsah kurzu

• Sladění rodiny, lepší vnímání se navzájem
  • Iniciační hry pro dospělé s dětmi
  • Jak vypnout úlohu rodiče při hře
  • Společné zážitky
  • Pomoc s nastavením rodinných pravidel
  • Jak se stát kompetentním rodičem

Přínos pro účastníky

Děti

• Užší a lepší vztah s rodičem

Rodiče

• Odpoledne plné sebepoznání
  • Objevení cesty jak být lepším rodičem
  • Rady jak si hrát s dítětem

Organizace

• Na akci doporučujeme přijít s malým předstihem. Registrace příchozích je otevřena od 13:30.
  • Akce vhodná pro děti od 3 do 12 let.
  • Občerstvení není v ceně. Vemte si vlastní pití a svačinu.
  • Vhodné oblečení: triko, tepláky, legíny (oblečení na cvičení), dále pevné přezůvky (ne pantofle)

Reference

Dnes je tomu měsíc od konání workshopu Rodina ve hře a tanci pod vedením Jozef Mihalisin. Tento neobyčejný zážitek ve mě zanechal silné vzpomínky a touhu zažívat takové chvíle častěji a pravidelně. Chvíle, kdy si společně hrají dospělí a děti. Chvíle, kdy se slzy mění v radost, strach v odvahu a nedůvěra v důvěru. Chvíle, kdy ženy cítí, že muži jsou opravdovými muži. Děkuji touto cestou Jozefovi a všem zúčastněným, kteří se nebáli okusit neznámé a mohli jsme tak prožít obohacující nedělní odpoledne.
René T.

Objednávejte vstupenky na akci Rodina ve hře

Prodej vstupenek je zahájen. Objednávejte rychle, počet míst je omezen. Po zaplacení vám zašleme fakturu, která slouží jako vstupenka na akci. V případě jakýchkoliv otázek ohledně akce nám napište, nebo kontaktujte přímo Janu Vančurovou, tel. 737 882 959.